Özil: Bardzo imponuje mi jego gra!

Özil: Bardzo imponuje mi jego gra!
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Goal

Mesut Özil przyznał, że jest wielkim fanem talentu Serge'a Gnabry'ego.

27-letni mistrz świata występuje w Arsenalu od 2013 roku. Przez ten czas z uwagą obserwował zawodników, którzy dopiero wkraczają w świat dorosłego futbolu i nie ukrywa, że kilku z nich bardzo mu imponuje.

- To młodzi gracze i wychowywali się w takim klubie jak Arsenal, więc wierzę, iż znajdują się na właściwej drodze. Pokazują się z dobrej strony podczas treningów, świetnie się czują z piłką przy nodze - mówi Özil.

- Serge Gnabry to piłkarz, którego bardzo lubię. Jest niezwykle odporny, zdeterminowany i ma wolę zwycięstwa. Sądzę, że osiągnie naprawdę dużo - prognozuje pomocnik.

- Podoba mi się także Alex Iwobi. Zadziwiły mnie jego ostatnie występy w pierwszym zespole - kończy Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy