Özil bliski opuszczenia Arsenalu. Pozostały szczegóły!

Özil bliski opuszczenia Arsenalu. Pozostały szczegóły! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fotomac

Mesut Özil może w nadchodzących tygodniach rozstać się z Arsenalem.

Według informacji przekazanych przez turecki „Fotomac”, były reprezentant Niemiec jest bardzo bliski sfinalizowania swojej przeprowadzki do Fenerbahçe, gdzie ma przenieść się na zasadzie wypożyczenia z Arsenalu.

Doświadczony pomocnik już od pewnego czasu nie spełnia pokładanych w nim nadziei i pobiera obecnie najwyższą tygodniówkę spośród wszystkich graczy „Kanonierów” w wysokości 350 tysięcy funtów.

Z tego tez powodu przedstawiciele klubu chcą pozbyć się kosztownego w utrzymaniu zawodnika, aby móc planować kolejne ruchy na rynku transferowym.

Drużyna ze Stambułu w przypadku finalizacji całej transakcji nie będzie w całości pokrywać wynagrodzenia 31-letniego piłkarza i dlatego musi jeszcze ustalić procent od podanej wyżej sumy, jaki będą przelewać na konto Mesuta Özila.

Ofensywnie usposobiony zawodnik rozegrał jedenaście spotkań w trwającym sezonie dla ekipy z Londynu i zanotował w nich dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy