Özil bliski opuszczenia Arsenalu. Pozostały szczegóły!

Özil bliski opuszczenia Arsenalu. Pozostały szczegóły! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fotomac

Mesut Özil może w nadchodzących tygodniach rozstać się z Arsenalem.

Według informacji przekazanych przez turecki „Fotomac”, były reprezentant Niemiec jest bardzo bliski sfinalizowania swojej przeprowadzki do Fenerbahçe, gdzie ma przenieść się na zasadzie wypożyczenia z Arsenalu.

Doświadczony pomocnik już od pewnego czasu nie spełnia pokładanych w nim nadziei i pobiera obecnie najwyższą tygodniówkę spośród wszystkich graczy „Kanonierów” w wysokości 350 tysięcy funtów.

Z tego tez powodu przedstawiciele klubu chcą pozbyć się kosztownego w utrzymaniu zawodnika, aby móc planować kolejne ruchy na rynku transferowym.

Drużyna ze Stambułu w przypadku finalizacji całej transakcji nie będzie w całości pokrywać wynagrodzenia 31-letniego piłkarza i dlatego musi jeszcze ustalić procent od podanej wyżej sumy, jaki będą przelewać na konto Mesuta Özila.

Ofensywnie usposobiony zawodnik rozegrał jedenaście spotkań w trwającym sezonie dla ekipy z Londynu i zanotował w nich dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy