Panathinaikos obserwuje sytuację Guilherme

Panathinaikos obserwuje sytuację Guilherme
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sporttime | Newspao.gr

Guilherme znalazł się w kręgu zainteresowań Panathinaikosu - informuje gazeta „Sportime”.

Brazylijczyk wciąż nie doszedł do porozumienia z włodarzami Legii Warszawa w sprawie podpisania nowego kontraktu.

Przedłużające się negocjacje z przedstawicielami zawodnika mogą doprowadzić do ostatecznego zerwania rozmów z piłkarzem, co w efekcie będzie najprawdopodobniej oznaczało konieczność sprzedaży 26-letniego pomocnika, ponieważ jego dotychczasowa umowa z ekipą „Wojskowych”, według różnych źródeł, obowiązuje do końca grudnia 2017 roku lub czerwca 2018 roku.

Zdaniem greckich mediów, bacznie obecnej sytuacji Guilherme przygląda się Panathinaikos. Zespół z Aten w razie fiaska rozmów z mistrzem Polski zamierza wkroczyć do akcji i postara się sprowadzić do siebie skrzydłowego warszawskiej drużyny.

Włodarze „Koniczynek” z pewnością nie będą miały problemu z przebiciem oferty finansowej Legii, która teraz proponuje Brazylijczykowi zarobki na poziomie 30 tysięcy euro miesięcznie.

Poza Panathinaikosem zainteresowanie usługami 26-letniego piłkarza przejawia także ich lokalny rywal - AEK.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy