Panathinaikos obserwuje sytuację Guilherme

Panathinaikos obserwuje sytuację Guilherme
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sporttime | Newspao.gr

Guilherme znalazł się w kręgu zainteresowań Panathinaikosu - informuje gazeta „Sportime”.

Brazylijczyk wciąż nie doszedł do porozumienia z włodarzami Legii Warszawa w sprawie podpisania nowego kontraktu.

Przedłużające się negocjacje z przedstawicielami zawodnika mogą doprowadzić do ostatecznego zerwania rozmów z piłkarzem, co w efekcie będzie najprawdopodobniej oznaczało konieczność sprzedaży 26-letniego pomocnika, ponieważ jego dotychczasowa umowa z ekipą „Wojskowych”, według różnych źródeł, obowiązuje do końca grudnia 2017 roku lub czerwca 2018 roku.

Zdaniem greckich mediów, bacznie obecnej sytuacji Guilherme przygląda się Panathinaikos. Zespół z Aten w razie fiaska rozmów z mistrzem Polski zamierza wkroczyć do akcji i postara się sprowadzić do siebie skrzydłowego warszawskiej drużyny.

Włodarze „Koniczynek” z pewnością nie będą miały problemu z przebiciem oferty finansowej Legii, która teraz proponuje Brazylijczykowi zarobki na poziomie 30 tysięcy euro miesięcznie.

Poza Panathinaikosem zainteresowanie usługami 26-letniego piłkarza przejawia także ich lokalny rywal - AEK.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy