Papu Gómez nie rusza się z Sevilli

Papu Gómez nie rusza się z Sevilli fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: TMW

Papu Gómez nie odejdzie tego lata z Sevilli. Informację na antenie TMW potwierdził agent piłkarza Beppe Riso.

Papu Gómez został zmuszony do odejścia z Atalanty. Powodem tego był konflikt ze szkoleniowcem Gian Piero Gasperinim. Dlatego zimą trafił do Sevilli, w której od samego początku dobrze się zaaklimatyzował. W jej barwach dotąd rozegrał 23 spotkania, strzelając w nich trzy bramki i dokładając do tego jedno finalne podanie.

Od jakiegoś czasu jednak jego nazwisko cały czas wymienia się w kontekście transferu do Włoch. Wcześniej 33-latkiem mocno interesował się AC Milan, który do końca nie wiedział, czy ostatecznie uda się przedłużyć kontrakt z Hakanem Çalhanoğlu.

Finalnie Turek odszedł z drużyny, więc na San Siro wciąż rozważają kupno Gómeza. To jednak niejedyny klub, który chciałby go sprowadzić do siebie. Zainteresowanie przejawiają również takie zespoły jak Fiorentina i Lazio.

Wokół przyszłości Argentyńczyka zrobiło się sporo zamieszania, dlatego jego agent na antenie TMW postanowił sprostować całą sytuację - Czy wróci do Włoch? Nie teraz, obecnie jest zakochany w Sevilli - stwierdził Beppe Riso.

Gómez przebywa obecnie na wakacjach, gdzie odpoczywa po wygranym turnieju Copa América. Sevilla czeka teraz na jego powrót, aby ten w odpowiedni sposób przygotował się do zbliżającego się sezonu. Julen Lopetegui, szkoleniowiec zespołu z Andaluzji, mocno liczy na 33-latka w kontekście nadchodzącej kampanii. Uważa, że ze względu na wszechstronność wniesie do gry drużyny wiele jakości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy