Passa Nicka Pope’a trwa. Zrobił to jako pierwszy angielski bramkarz w historii
2021-03-28 18:19:47; Aktualizacja: 4 lata temu
Nick Pope cały czas nie stracił bramki w barwach reprezentacji Anglii.
Bramkarz Burnley znalazł się w jedenastce „Synów Albionu” na niedzielny mecz eliminacji Mistrzostw Świata z Albanią. Anglicy wygrali spotkanie 2:0 po golach Harry’ego Kane’a oraz Masona Mounta.
Co prawda Albańczycy, podobnie jak reprezentacja San Marino w poprzednim meczu, nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Anglii, ale Squawka i tak zauważa, że Pope jest pierwszym angielskim golkiperem w historii, który nie stracił ani jednego gola w sześciu pierwszych występach w reprezentacji.
Przed San Marino i Albanią 28-latek zachował czyste konto w starciach z Kostaryką, Kosowem, Walią i Irlandią.Popularne
Można przypuszczać, że to właśnie Pope będzie bronił dostępu do bramki reprezentacji Anglii w środowym meczu z Polską.
Dotychczasowe występy Pope’a w kadrze:
Kostaryka, 2:0;
Kosowo, 4:0;
Walia, 3:0;
Irlandia, 3:0;
San Marino, 5:0;
Albania 2:0.














![Transfery - Relacja na żywo [6/11/2025]](img/photos/112204/170x113/relacja-06112025.jpg)
![Lech Poznań pokazał szatnię Rayo Vallecano... i zrobił furorę. „Nie da się światła włączyć” [WIDEO]](img/photos/112369/170x113/rayo-szatnia.jpg)
![Gdzie obejrzeć mecze polskich drużyn w Lidze Konferencji? [Transmisje TV | Streaming]](img/photos/109449/170x113/jesus-imaz-afimico-pululu.jpg)

![Problemów Xabiego Alonso ciąg dalszy. Następna kontuzja w Realu Madryt [OFICJALNIE]](img/photos/106761/90x60/aurelien-tchouameni.jpg)




![Daniele De Rossi wraca na ławkę trenerską. Objął klub, do którego przymierzano Edwarda Iordănescu [OFICJALNIE]](img/photos/112385/90x60/daniele-de-rossi.jpg)
![Michał Probierz zmienia wizerunek. „Masz do tego jaja?” [WIDEO]](img/photos/112382/90x60/michal-probierz.jpg)







