"Pasy" zainteresowane Glikiem

2010-06-12 18:33:29; Aktualizacja: 14 lat temu
"Pasy" zainteresowane Glikiem
Redakcja
Redakcja Źródło: Dziennik Polski

Cracovia to kolejny polski klub, który włącza się w batalię o reprezentacyjnego obrońcę, Kamila Glika. <br><br> Ściągnięcie zawodnika nie będzie jednak łatwe nie tylko ze względu na cenę takiego transferu. Udzi(...)

Cracovia to kolejny polski klub, który włącza się w batalię o reprezentacyjnego obrońcę, Kamila Glika.

Ściągnięcie zawodnika nie będzie jednak łatwe nie tylko ze względu na cenę takiego transferu. Udział w wyścigu o kadrowicza Smudy już wcześniej potwierdziły bowiem drużyny aspirujące do Ligi Mistrzów, tj. Lech Poznań oraz grecki Panathinaikos.

Kamil Glik to 22-letni środkowy obrońca. Swoją karierę rozpoczynał w Jastrzębiu Zdroju. Przez półtora roku reprezentował barwy Realu Madryt C. Ostatnie dwa sezony Glik spędził w Gliwicach. Zdążył w tym czasie wyrosnąć na lidera drużyny Piasta oraz zaliczyć swoje debiutanckie występy w kadrze narodowej.
Więcej na ten temat: