Doszło do rozmów w sprawie europejskiego transferu Roberta Lewandowskiego
2025-12-10 10:30:50; Aktualizacja: 29 minut temu
Robert Lewandowski po sezonie odejdzie z FC Barcelony? To możliwe, o czym mówił w programie „Z tego, co słyszę...” Tomasz Włodarczyk. Zdaniem dziennikarza Polak będzie miał na stole dwie pewne oferty spoza Europy. Ciekawsza jednak wydaje się wizja przenosin do AC Milanu.
Robert Lewandowski ma umowę do 30 czerwca 2026 roku. Do tej pory nie została ona przedłużona. Choć pojawiały się pogłoski, że FC Barcelona nie będzie kontynuowała współpracy z Polakiem, to otoczenie zawodnika od razu dementowało pogłoski.
Mistrz Hiszpanii w sprawie przyszłości napastnika będzie decydował dopiero pod koniec sezonu. Wiele będzie zależało od tego, jakie opcje pojawią się na rynku transferowym. Tak czy inaczej, 37-latek musi szukać dla siebie innych alternatyw. O czym mowa?
Dwie pewne oferty dla Roberta Lewandowskiego
Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk, Polak oczywiście nie powinien narzekać na brak zainteresowań. Ba, zdaniem dziennikarza napastnik Barcelony ma już praktycznie pewne dwie propozycje, które zagoszczą na jego stole.Popularne
Chodzi oczywiście o Arabię Saudyjską oraz MLS. Pierwszy z tych kierunków kusił zresztą w ostatnich latach atakującego, jednak wtedy piłkarz wolał pozostać w Katalonii, by powalczyć o triumf w Lidze Mistrzów.
Czasy się zmieniły, Lewandowski jest coraz starszy i realny scenariusz to jednak odejście w egzotyczne miejsce po sezonie.
Bliski Wschód oraz MLS? Te kierunki tylko czekają na cynk od otoczenia Lewandowskiego, że ten przystanie na propozycję.
Lewandowski po rozmowach z gigantem?!
Dodatkowo od pewnego czasu pojawiają się także plotki, co do AC Milanu. Włoski klub wręcz słynie z pozyskiwania doświadczonych piłkarzy, którzy na koniec swej kariery wybierają właśnie Mediolan.
Również i 37-latek będzie miał możliwość skorzystania z opcji i dołączenia między innymi do Luki Modricia. Lewandowski rzeczywiście to rozważa i według Tomasza Włodarczyka agenci piłkarza rozmawiali ostatnio z liderem Serie A.
Sprawa jest na początkowym etapie, więc to nie moment na ferowanie wyroków, co do tego, czy napastnik tam zagra, czy też obierze inny kierunek. Wciąż bowiem priorytet ma Barcelona - nawet przy sowitej obniżce gaży.
















![Górnik Zabrze zaplanował przygotowania do rundy wiosennej. Trzy sparingi i turniej na hali [OFICJALNIE]](img/photos/111079/170x113/gornik-zabrze.jpg)

![„Szpital” w Arsenalu. Następnych dwóch zawodników poza kadrą przed Ligą Mistrzów [OFICJALNIE]](img/photos/113466/90x60/declan-rice.jpg)













