Patryk Szysz korzysta ze... swojego nieszczęścia. Odniósł sukces w turnieju pokerowym

Patryk Szysz korzysta ze... swojego nieszczęścia. Odniósł sukces w turnieju pokerowym fot. İstanbul Başakşehir
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rafał Gładysz [X.com]

Patryk Szysz dochodzi powoli do pełni sił po nabawieniu się poważnego urazu kolana. W związku z tym skorzystał z okazji do wzięcia udziału w turnieju pokerowym w Czechach i uplasował się na jednym z premiowanych miejsc.

Były młodzieżowy reprezentant Polski stosunkowo udanie rozpoczął swoją przygodę z İstanbul Başakşehir i w drugiej części ubiegłego sezonu zaczynał odgrywać coraz istotniejszą rolę w zespole.

Niestety w kluczowym momencie rozgrywek nabawił się bardzo skomplikowanego urazu kolana i jeszcze nie odzyskał pełnej sprawności, by móc powrócić do treningów z całą drużyną.

W związku z tym Patryk Szysz wykorzystuje wolny czas do realizowania swojej pasji w postaci pokera. Nie jest on naturalnie pierwszym aktywnym piłkarzem, lubiącym oddać się temu hobby, co pokazują przypadki Neymara czy Maxa Kruse.

Ten drugi ma na swoim koncie nawet znaczący sukces, za jaki należy uznać wygranie prestiżowego turnieju w ramach World Series of Poker Europe w listopadzie zeszłego roku w Czechach.

W tym samym kraju pojawił się ostatnio 25-letni skrzydłowy, biorąc udział w jednej z pobocznych rozgrywek przy okazji European Poker Tour z wpisowym w wysokości 1100 euro.

Były młodzieżowy reprezentant Polski nie stracił na tym przedsięwzięciu, ponieważ pożegnał się ze zmaganiami trzeciego dnia, plasując się na 76. miejscu (w turnieju brało udział 4403 osób). Dzięki temu wygrał 6850 euro.

Dotychczasowy dorobek byłego gracza Górnika Łęczna i Zagłębia Lubin w tureckim zespole zamyka się na sześciu trafieniach i pięciu asystach w 41 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy