Paulo Sousa bardzo blisko rozwiązania kontraktu z PZPN-em. Znana wysokość rekompensaty finansowej [Record]

Paulo Sousa bardzo blisko rozwiązania kontraktu z PZPN-em. Znana wysokość rekompensaty finansowej [Record] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Record

Paulo Sousa lada moment powinien formalnie rozstać się z Polskim Związkiem Piłki Nożnej - pisze „Record”.

Według portugalskiej gazety Sousa jest o krok od dojścia do porozumienia w sprawie rozstania z polską federacją. Źródło to twierdzi, że PZPN będzie musiał otrzymać za to 300 tysięcy euro, która to kwota padała w mediach z Półwyspu Iberyjskiego już wcześniej. Wkrótce okaże się, czy doniesienia „Recordu” się sprawdzą.

Od niedzieli wiadomo, że Sousa chce odejść z naszej reprezentacji. 51-latek miał już dojść do porozumienia z wicemistrzem Brazylii i finalistą Copa Libertadores - Flamengo. Mając w perspektywie pracę w Rio de Janeiro, odszkodowanie dla PZPN-u w wysokości 300 tysięcy euro będzie raczej mało odczuwalne.

Z Flamengo łączyło się i łączy również odchodzącego z Benfiki Jorge Jesusa, ale wszystko wskazuje na to, że 67-latek znajduje się też na radarze Atlético Mineiro, czyli mistrza Brazylii.

Tymczasem już w środę odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie zarządu PZPN-u. „Przegląd Sportowy” pisał, że nie jest wykluczone to, iż jutro poznamy nazwisko szkoleniowca, który poprowadzi reprezentację w najbliższych meczach baraży o udział w Mistrzostwach Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy