Paweł Bochniewicz kontuzjowany
2021-04-04 18:05:11; Aktualizacja: 4 lata temu
Paweł Bochniewicz doznał urazu i przez to musiał opuścić boisko przy okazji starcia z Heerenveen z Ajaksem Amsterdam (1:2).
Niedziela to dzień, w którym to rywalizowały zespoły grające w Eredivisie. W jednym ze starć naprzeciw siebie stanęły jedenastki Heerenveen i Ajaksu Amsterdam.
Lepsi okazali się ci drudzy, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 2-1. Bramki dla mistrzów Holandii strzelali Dušan Tadić oraz Sébastien Haller. Jedyne trafienie dla gospodarzy tego starcia zanotował natomiast Mitchell van Bergen.
W pierwszym składzie Heerenveen na boisko wybiegł były defensor Górnika Zabrze, Paweł Bochniewicz. Polak musiał jednak opuścić plac gry już w 24. minucie. Zmienił go Ibrahim Drešević.Popularne
Powodem roszady była kontuzja, której nabawił się środkowy defensor. W jego przypadku doszło do urazu kostki. W tej chwili ciężko ferować, jak długo potrwa jego rekonwalescencja.
Bochniewicz trafił do Eredivisie we wrześniu 2020 roku. Od tamtej pory rozegrał łącznie 31 spotkań. W tym czasie dwukrotnie trafiał do siatki.












![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/90x60/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/90x60/jakub-ojrzynski.jpg)










