Pelé pożegnał Maradonę. Piękne słowa Brazylijczyka

Pelé pożegnał Maradonę. Piękne słowa Brazylijczyka fot. Pele I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pele I Instagram

Pelé opublikował post, żegnając Diego Armando Maradonę.

Maradonę, który odszedł dzisiaj w wieku 60 lat, żegnają największe gwiazdy piłki i nie tylko jej. W tym gronie nie zabrakło Pelégo. Choć Brazylijczyk jest starszy od Argentyńczyka o 20 lat i nie grali oni w jednym momencie, przez długi czas pozostawały żywe dyskusje na temat tego, który z nich był lepszy, i którego można uznać za najwybitniejszego piłkarza w historii.

„Co za smutna wiadomość. Straciłem wspaniałego przyjaciela, a świat utracił legendę. Można powiedzieć o wiele więcej, ale na razie niech Bóg da siłę członkom jego rodziny. Mam nadzieję, że pewnego dnia zagramy razem w piłkę w niebie” - napisał kilkadziesiąt minut temu Pelé na Instagramie.

Nieco ponad miesiąc temu, 23 października, Pelé obchodził 80. urodziny.

Maradona zmarł w swoim domu w Tigres. Według argentyńskich mediów przyczyną śmierci był zawał serca.

Diego Maradona zmarł. Reakcje ze świata [RELACJA NA ŻYWO]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy