Peszko: Stokowiec to śliski człowiek. Mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam go na swej drodze

Peszko: Stokowiec to śliski człowiek. Mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam go na swej drodze fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Michał Trela

Sławomir Peszko krótko podsumował współpracę z Piotrem Stokowcem.

35-letni skrzydłowy jakiś czas temu rozstał się z Lechią Gdańsk, która miała wobec niego zaległości finansowe. Dzisiaj 44-krotny reprezentant Polski dołączył do Wieczystej Kraków i tym samym będzie występował w lidze okręgowej. Peszko ma pomóc nowej drużynie w wywalczeniu awansów.

W Gdańsku atakujący współpracował ze Stokowcem. Na początku maja jednoznacznie na temat trenera i jego słów w jednym z wywiadów wypowiedział się Rafał Wolski - inny zawodnik, który opuścił Lechię. Jak napisał na Twitterze: „Od grudnia do dnia dzisiejszego z trenerem nie rozmawiałem i nie powiedział mi czym kierował się odsuwając mnie od drużyny. Wystarczyło powiedzieć ze jestem za słaby. Dobrych relacji tez nie mam”.

Współpracę ze szkoleniowcem podsumował teraz Peszko. - Mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam na swej drodze Stokowca. Tak śliskiego człowieka rzadko się spotyka - cytuje słowa piłkarza Michał Trela z newonce.sport.

35-latek odpowiedział również Dariuszowi Dziekanowskiemu, który skrytykował transfer Peszki do Wieczystej, a w zasadzie ekstraklasowe warunki finansowe, na jakie zawodnik może liczyć w Krakowie.

- Panu Dziekanowskiemu chciałbym odpowiedzieć, że patologia to jest całe życie grać w piłkę i nic nie mieć - przyznał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy