Piast Gliwice chce pozyskać Kristophera Vidę

Piast Gliwice chce pozyskać Kristophera Vidę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bumm.sk

Portal Bumm.sk podaje, że Kristopher Vida może przenieść się z DAC 1904 Dunajská Streda do Piasta Gliwice.

Zdaniem słowackich dziennikarzy transfer 24-letniego napastnika do zespołu mistrza Polski nie jest jeszcze w stu procentach przesądzony, ale szanse na jego finalizację są duże. Kluby prowadzą negocjacje.

Węgierski atakujący trafił do słowackiego zespołu w 2016 roku z De Graafschap. Od tamtej pory rozegrał w jego barwach 124 spotkania. Jeśli chodzi o trwający sezon, Vida zanotował 19 występów ligowych. Zdobył w nich siedem bramek, do których dorzucił trzy asysty. Jego zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli rodzimej ekstraklasy.

Vida może być wykorzystywany na kilku pozycjach, w tym na skrzydłach i środku ataku. Ostatnio najczęściej grywa z lewej strony boiska.

Piast próbował pozyskać węgierskiego zawodnika już latem, ale nie doszedł wtedy do porozumienia ze Słowakami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy