Piast Gliwice przedłużył umowę z utalentowanym napastnikiem [OFICJALNIE]

Piast Gliwice przedłużył umowę z utalentowanym napastnikiem [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice po powrocie piłkarzy ze zgrupowań reprezentacyjnych przekazał dobre wieści w sprawie przyszłości Gabriela Kirejczyka. Napastnik podpisał nowy kontrakt.

Ekipa prowadzona przez Aleksandara Vukovicia obecnie plasuje się w połowie stawki rozgrywek Ekstraklasy, ale w czterech ostatnich spotkaniach nie zaznała ona porażki i jest na dobrej drodze, aby poprawić swoją pozycję.

Gdy za wyniki odpowiadał jeszcze Waldemar Fornalik, miejsce miał debiut jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy w kadrze.

Podczas bieżącej kampanii 20-letni Gabriel Kirejczyk rozegrał już osiem spotkań i strzelił nawet swego pierwszego gola. Doszło do tego w Pucharze Polski ze Stalą Mielec.

***

Legia Warszawa i Raków Częstochowa z zaskakującym zestawieniem 30. kolejki Ekstraklasy. Liderzy zagrają w... piątek [OFICJALNIE]

***

Dotychczasowa umowa napastnika mierzącego aż 197 centymetrów wzrostu wygasała 30 czerwca. Znalazła się w niej jednak opcja przedłużenia współpracy, z której klub właśnie skorzystał.

Obecne porozumienie z Piastem Gliwice obowiązuje do końca kampanii 2023/2024.

Kirejczyk to jednokrotny reprezentant Polski U-20. „Piastunki” wzmocnił latem 2021 roku.

Wcześniej doszło do przedłużenia współpracy z Miguelem Muñozem.

***

124 transakcje zimowego okna transferowego 2023 w Polsce

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy