Piątek będzie miał rywala? Milan chce napastnika PSV

Piątek będzie miał rywala? Milan chce napastnika PSV fot. PSV Eindhoven
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

AC Milan przygląda się poczynaniom Donyella Malena, o czym donosi „Tuttosport”.

20-latek od początku tego sezonu prezentuje równą i przede wszystkim dobrą dyspozycję. Takowy stan powoduje, że wzbudza on zainteresowanie wśród czołowych ekip na Starym Kontynencie.

W ostatnim czasie mówiło się o nim w kontekście ewentualnego powrotu na Emirates Stadium. Tam bowiem występował w latach 2015-2017, gdzie był związany z drużynami juniorskimi. Wydaje się jednak, że Malen powinien obrać inny kierunek.

Zdaniem włoskiej prasy, zawodnik pozostaje w orbicie zainteresowań Milanu. Działacze ekipy z San Siro od kilku tygodni przyglądają się jego poczynaniom i są pod ogromnym wrażeniem prezentowanych przez niego umiejętności.

Do ewentualnego transferu mogłoby dojść już w styczniu. Jeśli transakcja zostanie zrealizowana, będzie to równoznaczne, z tym że 20-latek stanie się rywalem Krzysztofa Piątka. Polak od początku tego sezonu zawodzi, dlatego działacze rozglądają się za innym atakującym.

Malen rozegrał w tym sezonie 18 meczów. Strzelił w nich 16 goli. Do swojego dorobku dorzucił sześć asyst.

Kontrakt wiąże go z PSV Eindhoven do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy