„Piątek? Chcemy negocjować, ale z nimi będzie to trudne”

„Piątek? Chcemy negocjować, ale z nimi będzie to trudne”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mediaset Premium

Prezydent Genoi, Enrico Preziosi, przyznał, że transfer Krzysztofa Piątka do Napoli może być trudny, zdradzając przy tym nieco kulisy wcześniejszych negocjacji w sprawie Mattii Perina.

„Partenopei” nie zamierzają ukrywać swojego zainteresowania byłym napastnikiem Cracovii, a o chęci zrealizowania transferu wypowiadał się otwarcie nawet sam prezydent klubu, Aurelio De Laurentiis. Również Genoa potwierdzała, iż rozpoczęte zostały podchody, ale teraz Preziosi przyznał, iż o transakcję wcale nie będzie tak łatwo.

- Mogę potwierdzić, że Napoli jest zainteresowane Piątkiem oraz Kouamé. Do tej pory nikt od nich nie zgłaszał się jednak po tę dwójkę, na ten moment zatem mowa jedynie o pogawędkach - stwierdził Preziosi w rozmowie z „Mediaset Premium”.

Poważnych negocjacji możemy spodziewać się w nadchodzących miesiącach, bowiem Genoa zapowiedziała, że tak czy tak nie chce dopuścić do odejścia zawodnika już w styczniu. Preziosi zapowiedział jednak, że Napoli może nie wykorzystać swojej szansy, jeśli będzie postępowało tak jak w przeszłości.

Zeszłego lata „Vesuviani” poszukiwali bramkarza, a na ich celowniku znalazł się Mattia Perin, który ostatecznie trafił jednak do Juventusu, gdzie został zmiennikiem Wojciecha Szczęsnego.

„Spójrzcie choćby na przykłady Milito, Palacio, Criscito czy Perina. O Perinie rozmawialiśmy z Napoli przez bardzo długi czas, ale do porozumienia nigdy nie doszło. De Laurentiis zgłosił się później, przebił ofertę o pięć milionów euro, ale zawodnik był już sprzedany do Juventusu. Chcemy negocjować, ale trudno jest sfinalizować transakcję z De Laurentiisem”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy