Piątek na celowniku Genoi

Piątek na celowniku Genoi fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Krzysztof Piątek może przenieść się do Serie A.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że Genoa złożyła ofertę za młodzieżowego reprezentanta Polski. Propozycja nie należy jednak do tych z serii lukratywnych, bowiem Cracovia ją odrzuciła, żadając większych pieniędzy. Niestety, nie pojawiły się żadne konkretne kwoty.

22-latek to jeden z najbardziej obiecujących zawodników „Pasów”. Do Krakowa trafił niespełna roku temu za 500 tysięcy euro z Zagłębia i mimo że jego zespół spisywał się znacznie poniżej oczekiwań, on sam zdobył 12 bramek w Ekstraklasie. Do tego dorzucił 5 asyst.

Na Piątka bardzo liczy także Michał Probierz, nowy trener ekipy z Krakowa. Szanse na transfer jednak istnieją, bowiem snajper rozważa wyjazd z Polski. Wspomniany dziennik przytoczył jego wypowiedź na ten temat.

- Jeśli pojawia się oferta, na pewno ją rozważę. Wymarzona liga dla mnie to hiszpańska ekstraklasa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy