Piątek na celowniku Genoi

Piątek na celowniku Genoi
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Krzysztof Piątek może przenieść się do Serie A.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że Genoa złożyła ofertę za młodzieżowego reprezentanta Polski. Propozycja nie należy jednak do tych z serii lukratywnych, bowiem Cracovia ją odrzuciła, żadając większych pieniędzy. Niestety, nie pojawiły się żadne konkretne kwoty.

22-latek to jeden z najbardziej obiecujących zawodników „Pasów”. Do Krakowa trafił niespełna roku temu za 500 tysięcy euro z Zagłębia i mimo że jego zespół spisywał się znacznie poniżej oczekiwań, on sam zdobył 12 bramek w Ekstraklasie. Do tego dorzucił 5 asyst.

Na Piątka bardzo liczy także Michał Probierz, nowy trener ekipy z Krakowa. Szanse na transfer jednak istnieją, bowiem snajper rozważa wyjazd z Polski. Wspomniany dziennik przytoczył jego wypowiedź na ten temat.

- Jeśli pojawia się oferta, na pewno ją rozważę. Wymarzona liga dla mnie to hiszpańska ekstraklasa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy