Piątek w Premier League? Hertha otrzymała ofertę

Piątek w Premier League? Hertha otrzymała ofertę fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Krzysztof Piątek znalazł się w kręgu zainteresowań Fulham. Klub z Londynu miał przedstawić Herthcie propozycję wypożyczenia naszego napastnika z opcją wykupu, ale nie spotkała się ona z aprobatą niemieckiego zespołu - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Reprezentant Polski jest w ostatnich tygodniach nieustannie łączony z opuszczeniem szeregów berlińskiej drużyny.

W tym kontekście pojawiają się w mediach spekulacje dotyczące najczęściej obrania przez środkowego napastnika po raz drugi kierunku włoskiego, gdzie chęć do nawiązania z nim współpracy miały wyrazić takie ekipy jak Juventus, Fiorentina, Genoa czy Parma.

Teraz „Przegląd Sportowy” przekonuje, że na horyzoncie pojawiła się nowa opcja dla 25-letniego zawodnika w postaci przeprowadzki do Premier League, gdzie wartościowego ofensywnego piłkarza na rynku poszukuje Fulham.

Drużyna walcząca o utrzymanie w angielskiej elicie miała nawiązać nawet kontakt z Herthą i złożyła jej ofertę wypożyczenia Krzysztofa Piątka z zawartą opcją definitywnego wykupu.

Wspomniane źródło przekonuje, że nie spotkała się ona z aprobatą przedstawicieli „Starej Damy”, którzy postanowili ją odrzucić i w ten sposób mieli dać do zrozumienia, że nie są na obecnym etapie rozgrywek skłonni do tymczasowego lub definitywnego rozstania z reprezentantem Polski. Albo po prostu oferta okazała się zbyt niska.

Środkowy napastnik wystąpił w 18 spotkaniach w trwającym sezonie w barwach berlińskiego zespołu i zdobył w nich cztery bramki oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy