Piątek w Premier League? Hertha otrzymała ofertę

Piątek w Premier League? Hertha otrzymała ofertę fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Krzysztof Piątek znalazł się w kręgu zainteresowań Fulham. Klub z Londynu miał przedstawić Herthcie propozycję wypożyczenia naszego napastnika z opcją wykupu, ale nie spotkała się ona z aprobatą niemieckiego zespołu - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Reprezentant Polski jest w ostatnich tygodniach nieustannie łączony z opuszczeniem szeregów berlińskiej drużyny.

W tym kontekście pojawiają się w mediach spekulacje dotyczące najczęściej obrania przez środkowego napastnika po raz drugi kierunku włoskiego, gdzie chęć do nawiązania z nim współpracy miały wyrazić takie ekipy jak Juventus, Fiorentina, Genoa czy Parma.

Teraz „Przegląd Sportowy” przekonuje, że na horyzoncie pojawiła się nowa opcja dla 25-letniego zawodnika w postaci przeprowadzki do Premier League, gdzie wartościowego ofensywnego piłkarza na rynku poszukuje Fulham.

Drużyna walcząca o utrzymanie w angielskiej elicie miała nawiązać nawet kontakt z Herthą i złożyła jej ofertę wypożyczenia Krzysztofa Piątka z zawartą opcją definitywnego wykupu.

Wspomniane źródło przekonuje, że nie spotkała się ona z aprobatą przedstawicieli „Starej Damy”, którzy postanowili ją odrzucić i w ten sposób mieli dać do zrozumienia, że nie są na obecnym etapie rozgrywek skłonni do tymczasowego lub definitywnego rozstania z reprezentantem Polski. Albo po prostu oferta okazała się zbyt niska.

Środkowy napastnik wystąpił w 18 spotkaniach w trwającym sezonie w barwach berlińskiego zespołu i zdobył w nich cztery bramki oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy