Pierwsza oferta za Dušana Vlahovicia w przygotowaniu. 50 milionów euro

Pierwsza oferta za Dušana Vlahovicia w przygotowaniu. 50 milionów euro fot. Vincenzo Izzo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Dušan Vlahović znajduje się na celownikach kilku klubów. Bardzo możliwe, że pierwszą konkretną propozycję złoży za niego Juventus.

„La Gazzetta dello Sport” podaje, że Juventus przygotowuje ofertę za napastnika Fiorentiny. Ma ona opiewać na 50 milionów euro. Turyńczycy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że władze „Violi” oczekują większych pieniędzy - przynajmniej 70 milionów euro. Liczą jednak na to, iż swoje w kontekście transferu do ich zespołu zrobi sam zawodnik, informując, że chce trafić właśnie do niego.

Zobaczymy, jak rozwinie się cała sytuacja. Vlahović nie zamierza podpisywać nowego kontraktu z Fiorentiną, ale jego obecna umowa nie wygasa w połowie 2022 roku, tylko w następnym. Dlatego „Viola” nie nie jest pod ścianą. Mało tego - doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zainteresowanie kilku klubów (największe chyba ze strony Tottenhamu) może wywindować ostateczną cenę za napastnika.

Z drugiej strony jest Serb i jego przedstawiciele. Nie ma co ukrywać, że jeśli 21-latek faktycznie wybierze na starcie Juventus, oczekiwana przez Fiorentinę licytacja może się w ogóle nie odbyć.

W weekend Vlahović strzelił dwa gole i zanotował asystę w meczu z Milanem (4:3). W tym sezonie zdobył już 10 bramek w Serie A, do czego dorzucił dwa trafienia w Pucharze Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy