Pijany Polak podał się we Włoszech za Szewczenkę

Pijany Polak podał się we Włoszech za Szewczenkę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sportevai.it | Pianeta Milan

Media z Półwyspu Apenińskiego poinformowały, że 40-letni Polak po zatrzymaniu przez policję podawał się za Andrija Szewczenkę, byłego zawodnika m.in. Milanu i Chelsea.

Do zdarzenia doszło w Boscoreale, mieście znajdującym się w prowincji Neapol. Tamtejszy wymiar sprawiedliwości zarządził Polakowi areszt domowy. Problem w tym, że 40-latek na około tydzień opuścił miejsce zamieszkania.

Gdy policja wreszcie go odnalazła, był on kompletnie pijany, a by uniknąć zatrzymania wymyślił na poczekaniu niezwykłą historię. 

Mężczyzna znad Wisły podał się za Andrija Szewczenkę, a więc ex-snajpera Milanu. Funkcjonariusze policji nie dali wiary jego opowieściom i przetransportowali go do jego domu. Teraz sąd podda ponownej ocenie prawnej sytuację Polaka. Należy przy tym pamiętać, że będzie on odpowiadał dodatkowo za podawanie fałszywych danych personalnych. 

Andrij Szewczenko to dwukrotny król strzelców Serie A, który w barwach Milanu rozegrał 322 spotkania, strzelił 175 bramek i zanotował 27 asyst. Obecnie jest on selekcjonerem reprezentacji Ukrainy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy