Piłkarz chce odejść z Barcelony

Piłkarz chce odejść z Barcelony
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Le Parisien

Jérémy Mathieu poważnie zastanawia się nad zmianą otoczenia.

Były obrońca Valencii wciąż nie jest pewny swojej przyszłości. Tego lata pozycje, na którym może grać 32-latek, zostały wzmocnione transferami Samuela Umtitiego oraz Lucasa Digne, co oznacza, że Francuz będzie grał jeszcze mniej. W tej sytuacji może spróbować swoich sił w innej lidze.

Zainteresowanie defensorem wyrażają Liverpool oraz Beşiktaş. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że to może być jego ostatnia szansa na otrzymanie dużego kontraktu. Mathieu preferuje kierunek angielski, lecz to Turcy jako pierwsi przygotowali ofertę w wysokości siedmiu milionów euro. Barcelona chce jednak za swojego piłkarza przynajmniej dziesięć milionów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy