Piłkarz Fiorentiny zaatakowany i pobity w Serbii. „Daj pięć tysięcy euro, albo cię porwiemy!”

Piłkarz Fiorentiny zaatakowany i pobity w Serbii. „Daj pięć tysięcy euro, albo cię porwiemy!” fot. Aleksa Terzić I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Blic Sport | Digi Sport

Wczoraj po meczu reprezentacji Serbii do lat 21 z Rosją, Aleksa Terzić wybrał się w podróż na lotnisko. Do celu jednak nie dojechał, gdyż wcześniej został zaatakowany przez dwóch mężczyzn.

Lewy obrońca Fiorentiny po zakończeniu spotkania wsiadł do samochodu i pojechał w kierunku Belgradu, skąd miał udać się do Włoch. Wówczas w pościg za nim ruszyło Audi A6.

– Między Autokomandą a mostem Gazela dogoniło mnie Audi A6 z przyciemnionymi szybami. Kierowca bez żadnego powodu próbował mnie zatrzymać. Zatrzymałem się w pobliżu mostu. Wówczas z auta wysiadł pasażer i kierowca, a następnie ruszyli w moim kierunku – powiedział Terzić.

– W pewnej chwili dziewczyna, która również znajdowała się w Audi, krzyknęła do mnie: „Uciekaj, bo będą kłopoty”. Uruchomiłem wtedy silnik i zacząłem uciekać. Niestety to Audi we mnie uderzyło. W tamtym momencie usłyszałem: „daj pięć tysięcy euro, albo cię porwiemy” – kontynuował.

– Bili mnie dłońmi i stopami, próbując jednocześnie dostać się do samochodu, ale udało mi się uciec – zakończył. 

Wszystko widział jeden z taksówkarzy, który zaalarmował policję. Na miejscu zdarzenia pojawiła się również karetka, która zabrała 20-letniego piłkarza do szpitala. Według lokalnych mediów u Serba zdiagnozowano poważne obrażenia ciała, w tym krwiaki na głowie. Sprawcy mieli już jednak zostać ujęci.

Terzić ubiegłego lata trafił do Fiorentiny, która zapłaciła za niego 1,7 miliona euro. Od tego czasu jak dotąd rozegrał on jedno spotkanie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy