Piłkarz Stali Mielec wybiera między Rakowem Częstochowa oraz Sassuolo?!

Piłkarz Stali Mielec wybiera między Rakowem Częstochowa oraz Sassuolo?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: podkarpacieLIVE

Na celowniku Sassuolo znalazł się Rafał Strączek, o czym informuje portal „podkarpacieLIVE”. Ponadto bramkarza chce też Raków Częstochowa.

Rafał Strączek to jedno z objawień minionego sezonu Ekstraklasy. To w dużej mierze dzięki jego dobrej postawie Stal Mielec zdołała utrzymać się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

Dobra postawa golkipera nie przeszła zresztą bez echa wśród zamożniejszych klubów. O zawodnika zabiega między innymi wicemistrz kraju, a więc Raków Częstochowa.

Okazuje się jednak, że nie tylko zespół spod Jasnej Góry chciałby mieć u siebie 22-latka. Tak przynajmniej twierdzi portal „podkarpacieLIVE”.

Zdaniem tego medium utalentowany zawodnik może przenieść się do Serie A. Tam jego usługami zainteresowane jest Sassuolo.

Działacze są gotowi, by sprzedać swojego zawodnika. Jeśli jednak ma do tego dojść, potencjalny nabywca musi zapłacić 600 tysięcy euro.

Urodzony w Jarosławiu zawodnik rozegrał w trwającym sezonie 26 spotkań. W sześciu z nich udawało mu się zachować czyste konto.

Kontrakt wiąże zawodnika z obecnym klubem do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy