Piłkarze Manchesteru United z wytycznymi przed meczem z Astaną. Mają nie wychodzić na zewnątrz na dłużej niż 10 minut

Piłkarze Manchesteru United z wytycznymi przed meczem z Astaną. Mają nie wychodzić na zewnątrz na dłużej niż 10 minut
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Już 28 listopada Manchester United zmierzy się w ramach Ligi Europy z Astaną na wyjeździe. Jak donosi ESPN, piłkarze oraz sztab szkoleniowy „Czerwonych Diabłów” dostali pewne wytyczne przed starciem z ekipą z Kazachstanu.

Zgodnie z nimi zawodnicy oraz trenerzy MU w trakcie podróży oraz pobytu w Kazachstanie mają unikać wychodzenia na zewnątrz na dłużej niż 10 minut. Wszystko przez warunki atmosferyczne panujące w tym kraju. Aktualnie jest tam około 20 stopni na minusie i wiele wskazuje na to, że termometry będą wskazywać podobną temperaturę również w przyszłym tygodniu.

Członkowie ekipy MU w obie strony będę mieli do pokonania ponad 11 tysięcy kilometrów. Spotkanie zostanie rozegrane na Astana Arenie - na sztucznej murawie oraz przy zamkniętym dachu.

Po czterech kolejkach fazy grupowej Ligi Europy zespół „Czerwonych Diabłów” ma na koncie 10 punktów i jest już pewny wyjścia z grupy L. Niewykluczone więc, że Ole Gunnar Solskjær mocno przemebluje skład na starcie z Kazachami.

Przed daleką podróżą MU czeka jednak jeszcze spotkanie na rodzimym podwórku. W niedzielę zmierzy się on z Sheffield United.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO] „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy