Piłkarze Manchesteru United z wytycznymi przed meczem z Astaną. Mają nie wychodzić na zewnątrz na dłużej niż 10 minut

Piłkarze Manchesteru United z wytycznymi przed meczem z Astaną. Mają nie wychodzić na zewnątrz na dłużej niż 10 minut
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Już 28 listopada Manchester United zmierzy się w ramach Ligi Europy z Astaną na wyjeździe. Jak donosi ESPN, piłkarze oraz sztab szkoleniowy „Czerwonych Diabłów” dostali pewne wytyczne przed starciem z ekipą z Kazachstanu.

Zgodnie z nimi zawodnicy oraz trenerzy MU w trakcie podróży oraz pobytu w Kazachstanie mają unikać wychodzenia na zewnątrz na dłużej niż 10 minut. Wszystko przez warunki atmosferyczne panujące w tym kraju. Aktualnie jest tam około 20 stopni na minusie i wiele wskazuje na to, że termometry będą wskazywać podobną temperaturę również w przyszłym tygodniu.

Członkowie ekipy MU w obie strony będę mieli do pokonania ponad 11 tysięcy kilometrów. Spotkanie zostanie rozegrane na Astana Arenie - na sztucznej murawie oraz przy zamkniętym dachu.

Po czterech kolejkach fazy grupowej Ligi Europy zespół „Czerwonych Diabłów” ma na koncie 10 punktów i jest już pewny wyjścia z grupy L. Niewykluczone więc, że Ole Gunnar Solskjær mocno przemebluje skład na starcie z Kazachami.

Przed daleką podróżą MU czeka jednak jeszcze spotkanie na rodzimym podwórku. W niedzielę zmierzy się on z Sheffield United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy