Piłkarze wracają na boiska po wielkanocnym śniadaniu. Lista transmisji poniedziałkowych spotkań Ekstraklasy

Piłkarze wracają na boiska po wielkanocnym śniadaniu. Lista transmisji poniedziałkowych spotkań Ekstraklasy fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

W wielkanocny poniedziałek do rywalizacji na ekstraklasowych boiskach staną Legia Warszawa czy Lech Poznań. Podajemy plan transmisji.

Z racji świąt wielkanocnych 26. kolejka rozgrywek została podzielona na dwa etapy. Część spotkań zostało rozegranych 30 marca, a reszta odbędzie się już w kwietniu.

W niedzielę piłkarze mogli raczyć się śniadaniami wielkanocnymi z najbliższymi, gdyż w Polsce obchodziliśmy Wielką Niedzielę. Tego dnia nie miały miejsca żadne mecze.

Poniedziałek jest dniem, w którym kluby wracają do ligowej rzeczywistości. Na dzisiaj zaplanowane zostały cztery pojedynki.

Najciekawiej bez wątpienia zapowiada się rywalizacja Górnika Zabrze z Legią Warszawa, czyli odpowiednio siódmej oraz szóstej ekipy w tabeli.

Wszystkie spotkania tradycyjnie będzie można obejrzeć za pośrednictwem CANAL+. Dodatkowo TVP Sport przeprowadzi transmisję z Łodzi, gdzie miejscowy Widzew podejmie Koronę Kielce.

***

Plan transmisji spotkań Ekstraklasy w dniu pierwszym kwietnia 2024 roku:

12:30 Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom (CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT3, CANAL+ ONLINE);

15:00 Stal Mielec - Lech Poznań (CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT3, CANAL+ ONLINE);

17:30 Widzew Łódź - Korona Kielce (CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT3, CANAL+ ONLINE, TVP Sport);

20:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa (CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT3 i CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ ONLINE).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup OFICJALNIE: Artur Sobiech odchodzi z Lecha Poznań OFICJALNIE: Artur Sobiech odchodzi z Lecha Poznań Erik Expósito zapytany o swoją przyszłość Erik Expósito zapytany o swoją przyszłość Jacek Magiera o zastanawiającej sytuacji z Patrykiem Klimalą Jacek Magiera o zastanawiającej sytuacji z Patrykiem Klimalą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy