Pini Zahavi zdementował ustne porozumienie Alaby

Pini Zahavi zdementował ustne porozumienie Alaby fot. Bayern Monachium
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com I Fabrizio Romano

Pini Zahavi zaprzeczył temu, jakoby David Alaba doszedł do ustnego porozumienia z Barceloną.

Austriak już jakiś czas temu zapowiedział swoje odejście z Bayernu, ale cały czas nie wiadomo, dokąd się przeniesie. Po tym, jak wyjaśniło się, że nowym prezydentem Barcelony będzie Joan Laporta, hiszpańskie media zaczęły informować, iż kontaktował się on z przedstawicielami piłkarza mistrza Niemiec.

Zapytany o Alabę Zahavi zaprzeczył jednak, by Austriak doszedł do porozumienia z Barceloną. - To nieprawda - odparł krótko.

Fabrizio Romano dodaje, że jedynym klubem, który osiągnął werbalne porozumienie z Alabą jest Real Madryt, o czym było wiadomo już wcześniej. Na ten moment nic nie zostało jednak podpisane. Wciąż wszystko może się więc zdarzyć.

28-latek rozegrał w tym sezonie 33 spotkania w koszulce Bayernu. Uzbierał dwa trafienia oraz dwie asysty.

FC Barcelona: Depay zamiast Agüero?!

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy