Piorunujący początek PSG. Kylian Mbappé wyrównał 20-letni rekord [WIDEO]

Piorunujący początek PSG. Kylian Mbappé wyrównał 20-letni rekord [WIDEO] fot. Eleven Sports 3
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Eleven Sports 3

Paris Saint-Germain rozpoczęło w kapitalnym stylu ligowe starcie z Lille i już po kilku sekundach objęło prowadzenie po trafieniu zanotowanym przez Kyliana Mbappé.

Widzowie niedzielnego starcia byłego i obecnego mistrza Francji, którzy spóźnili się z wejściem na stadion lub włączeniem telewizora wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego mają czego żałować, ponieważ Paris Saint-Germain potrzebowało zaledwie OŚMIU sekund na wypracowanie stuprocentowej sytuacji, którą na gola zamienił niezawodny Kylian Mbappé.

Podopieczni Christophe'a Galtiera wywalczyli sobie prawo rozpoczęcia rywalizacji z środka boiska i po wymienieniu paru podań na posłanie piłki na wolne pole w kierunku nabiegającego Francuza zdecydował się Leo Messi.

Defensywa Lille dała się całkowicie zaskoczyć, a 24-letni zawodnik po stanięciu oko w oko z bramkarzem nie napotkał żadnych problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

Dzięki temu trafieniu Mbappé wyrównał przeszło 20-letni rekord Ligue 1, ponieważ w przeszłości identyczną liczbę sekund do strzelenia gola potrzebował Michel Rio, który w barwach Caen pokonał golkipera Cannes w dniu 15 lutego 1992 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy