Piotr Zieliński z niespodziewanym transferem wewnątrz Serie A?!

Piotr Zieliński z niespodziewanym transferem wewnątrz Serie A?! fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Piotr Zieliński zaliczy niespodziewany transfer wewnątrz Serie A? Według informacji „La Gazzetta dello Sport” Polak trafił na radar Lazio.

Piotr Zieliński ma ważny kontrakt z Napoli do 30 czerwca 2024 roku. Umowa do tej pory nie została jednak przedłużona i na ten moment nie wiadomo, jaka będzie przyszłość reprezentanta Polski.

Jeśli lider Serie A nie przekona go do parafowania nowej umowy, to najbliższe lato będzie ostatnim momentem, by zarobić na ofensywnym pomocniku jakiekolwiek pieniądze.

Do tej pory 28-latek był łączony głównie z przeprowadzką do Premier League. Tam zainteresowanie nim deklarowały Newcastle United oraz Liverpoolem.

Możliwe jednak, że Zieliński zostanie na Półwyspie Apenińskim, ale zmieni barwy.

Takimi rewelacjami dzieli się „La Gazzetta dello Sport”, według której ustaleń Polak może trafić do Lazio.

Ekipa ta może stracić Sergeja Milinkovicia-Savicia, co oznaczałoby konieczność transferu następcy. Zieliński wydaje się zatem idealnym rozwiązaniem.

Nie ma wątpliwości, że dużym zwolennikiem tego ruchu będzie trener stołecznej drużyny Maurizio Sarri. Włoch bardzo ceni sobie możliwości Polaka i chętnie widziałby go w swojej drużynie.

Problemem może okazać się gaża zawodnika, bo Zieliński to najlepiej zarabiający gracz Napoli.

Polak, który przybył do obecnego lidera Serie A z Udinese Calcio latem 2016 roku, rozegrał w tym sezonie 36 meczów, a jego dorobek stanowi siedem bramek oraz dziesięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy