Pirlo asystentem Conte w Chelsea?!

Pirlo asystentem Conte w Chelsea?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: talkSport I The Mirror

Zdaniem Raya Wilkinsa, Andrea Pirlo jest głównym kandydatem na nowego asystenta Antonio Conte w Chelsea.

Były zawodnik „The Blues” zasugerował, że wielkim zwolennikiem zatrudnienia w Londynie swojego rodaka jest sam Conte. Obecnie jego asystentem jest Steve Holland, ale latem ma on opuścić Stamford Bridge i dołączyć do sztabu angielskiej reprezentacji.


- W tym sezonie Andrea pojawił się już parokrotnie na stadionie Chelsea. On może zastąpić Hollanda. Sam Conte bardzo by tego chciał. Uważam, że jeśli zdobędzie tytuł mistrzowski, powinien wybrać do sztabu, kogo tylko chce - przyznał dobrze zorientowany w sprawach Chelsea Wilkins.


Pirlo występuje obecnie w New York City, w barwach którego rozegrał w niedawno rozpoczętym sezonie 2017 już cztery ligowe spotkania. Jego umowa z amerykańskim klubem jest ważna do 31 grudnia tego roku i nie można wykluczyć, że niebawem faktycznie zdecyduje się on na powrót na Stary Kontynent.

Włoski pomocnik, który z sukcesami współpracował z Conte w Juventusie, wielokrotnie wypowiadał się o szkoleniowcu w samych superlatywach. Jak przyznał ostatnio, według niego to najlepszy trener na świecie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy