PNA: Kadry wszystkich zespołów. Kto jest głównym faworytem?

PNA: Kadry wszystkich zespołów. Kto jest głównym faworytem?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Poznaliśmy już zestawienia personalne 16 reprezentacji, które wezmą udział w nadchodzącym Pucharze Narodów Afryki.

Turniej o miano najlepszej ekipy "Czarnego Lądu" tym razem odbędzie się w Gwinei Równikowej między 17 stycznia a 8 lutego. Początkowo imprezę miało organizować Maroko, ale ostatecznie zrezygnowało z tego przywileju, a reprezentacja tego kraju została automatycznie wykluczona z mistrzostw kontynentu. Tegoroczny Puchar Narodów Afryki otworzy spotkanie pomiędzy "Nzalang Nacional" z Kongo, a zakończy wielki finał na Estadio de Bata.

Poniżej prezentujemy kadry wszystkich uczestników mistrzostw. Który zespół waszym zdaniem ma największą szansę na końcowy triumf?

Grupa A

Gwinea Równikowa
Burkina Faso
Gabon
Kongo

Grupa B

Zambia
Tunezja
Republika Zielonego Przylądka
Demokratyczna Republika Konga

Grupa C

Ghana
Algieria
Republika Południowej Afryki
Senegal

Grupa D

Wybrzeże Kości Słoniowej
Mali
Kamerun
Gwinea

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy