Pochettino: On mi przypomina Messiego
2016-09-21 14:58:50; Aktualizacja: 9 lat temu
Mauricio Pochettino widzi w Marcusie Edwardsie podobieństwo do Lionela Messiego.
Ofensywny pomocnik, który w poprzednim sezonie zdobył siedem bramek w 19 meczach młodzieżowej drużyny Tottenhamu, ma spore szanse na debiut w pierwszej drużynie. Dziś wieczorem "Koguty" zmierzą się z Gillingham w Pucharze Ligi Angielskiej i menedżer klubu z White Hart Lane został zapytany o utalentowanego młodzieńca. Jego zdaniem 17-latek przypomina młodego Messiego.
- Jego umiejętności, sposób gry i warunki fizyczne przypominają nieco początkującego Messiego - stwierdził Argentyńczyk w rozmowie ze "Sky Sports News".
- Jest niski, lewonożny. Pamiętam też Erika Lamelę, gdy zaczynał w River Plate, wciąż na YouTube można znaleźć filmiki z czasu, gdy miał 14-15 lat. Spójrzcie jak przyjmował piłkę i nie podawał, tylko od razu strzelał.Popularne
- Edwards jest wielkim talentem i ma spory potencjał, może być zawodnikiem ze światowego topu. Musimy być jednak bardzo cierpliwi i powtarzać mu, że ma talent, by stać się kimś wielkim. On teraz buduje swoją przyszłość, to bardzo ważny czas. A my jesteśmy za niego odpowiedzialni.












![Były gracz Liverpoolu wraca do profesjonalnego futbolu. Zmienił klub po dwóch tygodniach [OFICJALNIE]](img/photos/112659/170x113/jordon-ibe.jpg)


![31-letni Mattia Caldara zakończył karierę [OFICJALNIE]](img/photos/112658/170x113/mattia-caldara.jpg)
![Reprezentant Polski opuścił zgrupowanie po meczu z Holandią [OFICJALNIE]](img/photos/112656/170x113/sebastian-szymanski.jpg)



![Były gracz Liverpoolu wraca do profesjonalnego futbolu. Zmienił klub po dwóch tygodniach [OFICJALNIE]](img/photos/112659/90x60/jordon-ibe.jpg)


![31-letni Mattia Caldara zakończył karierę [OFICJALNIE]](img/photos/112658/90x60/mattia-caldara.jpg)
![Reprezentant Polski opuścił zgrupowanie po meczu z Holandią [OFICJALNIE]](img/photos/112656/90x60/sebastian-szymanski.jpg)






