Pochettino otwarty na propozycje

Pochettino otwarty na propozycje fot. Tottenham
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Pozostający od kilku miesięcy bez pracy Mauricio Pochettino udzielił wywiadu, w którym wyraził swoją gotowość na powrót do wykonywanego zawodu.

Przeciętna forma Tottenhamu w jesiennych miesiącach minionego roku doprowadziła do tego, że władze wspomnianego klubu postanowiła zmienić menadżera. Z klubem rozstał się Mauricio Pochettino, a schedę po nim przejął José Mourinho.

Argentyńczyk od tamtej pory pozostaje bez przynależności klubowej. Media wielokrotnie łączyły go z różnymi podmiotami, jednak nic w jego sprawie nie uległo zmianie.

48-latek udzielił w ostatnich dniach wywiadu, w którym wyraził chęć powrotu na ławkę trenerską.

- Kocham Anglię. Najlepiej byłoby nadal mieszkać w Londynie, ale czekam na propozycje. Wspólnie z moimi asystentami jesteśmy gotowi, by wrócić do gry. Wiele nauczyły nas nasze lata pracy w Espanyolu, Southampton czy Tottenhamie. Mamy wiele do zaoferowania ludziom. Oni muszą nam jednak zaufać i dać spokojnie pracować.

Pochettino został również wprost zapytany o plotki łączące go z objęciem posady Newcastle United.

- W tym momencie trzeba szanować wszystkie kluby. Obecnie problemem jest określenie tego, jakie podmioty znajdują się w pierwszej szóstce. Układ się zmienia. Niektórzy bowiem planują zainwestować duże pieniądze i mają ambicje, by znaleźć się pośród najlepszych. Teraz muszę zachowywać się, jak wtedy, kiedy zaczynałem i zobaczę, kto się po mnie zgłosi - zakończył.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy