Podbeskidzie Bielsko-Biała: Rafał Leszczyński odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Rafał Leszczyński odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rafał Leszczyński pożegnał się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Władze beniaminka Ekstraklasy poinformowały, że kontrakt 28-letniego bramkarza został rozwiązany za porozumieniem stron.

Leszczyński trafił do Podbeskidzia w 2016 roku, początkowo będąc wypożyczonym z Piasta Gliwice. Kilkanaście miesięcy później bielski klub go wykupił. Łącznie bramkarz rozegrał w barwach „Górali” 81 meczów, notując w nich 25 czystych kont. Większość występów uzbierał w I lidze.

Już po awansie Podbeskidzia do Ekstraklasy Leszczyński pojawił się na jej murawie trzy razy - po raz ostatni w październikowym meczu z Wisłą Kraków (0:3).

Bramkarz został wystawiony przez klub na listę transferową już w styczniu, ale do rozstania doszło dopiero teraz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy