Podolski pozostanie w Niemczech?
2012-02-27 19:02:36; Aktualizacja: 13 lat temu
Szokującą ofertę, urodzonemu w Polsce, napastnikowi FC Koeln, ma zamiar złożyć aspirujące do gry w Lidze Mistrzów, Schalke 04.
Ostatnio, po ogłoszeniu przez Podolskiego, że ma zamiar opuścić Kolonie, pojawiały się informacje jakoby miał on dołączyć do Arsenalu Londyn czy do Miroslava Klose w drużynie Lazio Rzym. Aby przekonać napastnika do opuszczenia RheinEnergieStadion, klub z Gelsenkirchen ma zamiar podwoić obecne zarobki piłkarza.
Sugeruje się, że po tym sezonie drużyna pożegna się z Jeffersonem Farfanem i kwota pozyskana z jego transferu ma zapewnić płace dla Podolskiego. Pomóc w utrzymaniu zawodnika może również bogaty sponsor Schalke, Gazprom, który na pewno nie oszczędzi funduszy na sprowadzenie tak klasowego napastnika.
Wychowanek FC Koeln, w całej swojej karierze, zagrał dla swojego rodzimego klubu 158 spotkań, strzelając w nich 76 bramek. Jest jednym z najbardziej doświadczonych, obecnie grających, zawodników w reprezentacji Niemiec. Wystąpił w niej aż dziewięćdziesięcio pięcio krotnie, pokonując bramkarza rywali 30 razy.






![Początkujący trener sprawdził się w roli strażaka. Nagrodą nowy kontrakt w Wolfsburgu [OFICJALNIE]](img/photos/113793/170x113/daniel-bauer.jpg)
![„Dobre wieści”. Robert Lewandowski gotowy do gry [POTWIERDZONE]](img/photos/113622/170x113/robert-lewandowski.jpg)






![Początkujący trener sprawdził się w roli strażaka. Nagrodą nowy kontrakt w Wolfsburgu [OFICJALNIE]](img/photos/113793/90x60/daniel-bauer.jpg)
![„Dobre wieści”. Robert Lewandowski gotowy do gry [POTWIERDZONE]](img/photos/113622/90x60/robert-lewandowski.jpg)



