Pogba bohaterem głośnego transferu? „Chciałby tam zagrać”

Pogba bohaterem głośnego transferu? „Chciałby tam zagrać” fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Goal.com

Mino Raiola przyznał, że Paul Pogba jest gotowy na ponowne nawiązanie współpracy z Juventusem.

Plotki na temat najbliższej przyszłości reprezentanta Francji będą w nadchodzącym czasie coraz częściej pojawiać się w światowych mediach. Do tego stanu rzeczy przyczynia się sam agent piłkarza sugerując, że środkowy pomocnik z największą chęcią przywdziałby ponownie barwy „Starej Damy”, gdzie występował już z sukcesami w latach 2012-2016.

- Paul czuje się we Włoszech jak w domu. Nie miałby nic przeciwko swojemu powrotowi do Juventusu. Zobaczymy jednak, co stanie się po Euro. Pogba chce grać na najwyższym poziomie, ale nie może też uciec z Manchesteru United, jeżeli ten znajduje się w trudnej sytuacji - powiedział Mino Raiola.

26-letni zawodnik nie może zaliczyć trwających rozgrywek do udanych. Reprezentant „Trójkolorowych” przez jego dotychczasową większą część zmagał się z urazem stawu skokowego i w końcu musiał poddać się operacji, aby skutecznie rozprawić się z uciążliwym urazem.

Środkowy pomocnik dochodzi obecnie do pełni sił i w niedalekim czasie powinien wrócić do kadry „Czerwonych Diabłów”. W brytyjskich mediach spekuluje się, że Pogba ma być w stu procentach gotowy do rywalizacji w derbowym starciu z Manchesterem City (8 marca o godz. 17:30).

Francuz rozegrał osiem spotkań dla ekipy z Old Trafford w obecnym sezonie i zanotował w nich dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy