Pogba naciska na Raiolę

Pogba naciska na Raiolę fot. kivnl | Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk

Ostatnie wypowiedzi Mino Raioli na temat chęci odejścia Paula Pogby z Manchesteru United wynikły głównie z nacisków ze strony samego piłkarza - podaje Christian Falk ze „Sport Bilda”.

Kilka dni temu Raiola udzielił wywiadu „Tuttosport”. Jak przyznał w nim: - Trzeba postawić sprawę jasno, patrzeć przed siebie i nie tracić czasu na szukanie winowajców. Paul nie jest szczęśliwy w Manchesterze United. Nie jest już w stanie wyrażać tam siebie w sposób, w jaki by chciał i powinien to robić. Potrzebuje nowej drużyny, zmiany powietrza. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem dla Pogby i MU jest jego sprzedaż w następnym oknie.

Raiola nigdy nie gryzie się w język, ale jednak tak jednoznaczne wypowiedzi na temat topowej gwiazdy z ważnym kontraktem są rzadkością.

Falk informuje, że menedżer rozpoczął transferową rozgrywkę w mediach wcale nie ze swojej inicjatywy. Stoi za tym głównie sam Pogba, który zaczął wymagać od niego transferu. Raiola czuje presję. Zdaniem powyższego źródła, jeśli menedżer ostatecznie nie znajdzie mu nowego klubu, może nawet stracić klienta.

Biorąc to pod uwagę, francuski pomocnik wkrótce niemal na pewno zmieni klubowe barwy. Na ten moment najbliżej mu do Juventusu.

Umowa Pogby z MU jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy