Pogoń Szczecin: Adam Frączczak rozmawia z dwoma klubami

Pogoń Szczecin: Adam Frączczak rozmawia z dwoma klubami fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Umowa Adama Frączczaka z Pogonią Szczecin wygasa za pół roku. Kapitan „Portowców” cały czas nie doszedł do porozumienia z władzami klubu i rozmawia z innymi zespołami - podaje „Przegląd Sportowy”.

Chrapkę na Frączczaka mają Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Wieczysta Kraków. Według powyższego źródła oba z nich są w kontakcie z 33-latkiem.

Podbeskidzie szuka wzmocnień, chcąc uchronić się przed spadkiem z Ekstraklasy. W 14 dotychczasowych meczach „Górale” zdobyli raptem dziewięć punktów. Strata do wyprzedzających ich Warty Poznań i Stali Mielec nie jest jednak duża, bo wynosi cztery punkty.

Wieczysta przewodzi z kolei tabeli swojej klasy okręgowej. Jej barwy reprezentują już m.in. Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Ostatnio dołączył do nich Jakub Bąk, ale jak widać mający ambitne plany klub nie zamierza zatrzymywać się na rynku transferowym.

„Przegląd Sportowy” podkreśla, że odejście Frączczaka z Pogoni jest możliwe, ale sprawa nie jest przesądzona.

Bilans występującego na kilku pozycjach piłkarza w koszulce Pogoni to 279 meczów, 68 goli i 29 asyst. W trwającym sezonie 33-latek wybiegał sześć razy na murawy Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy