Pogoń Szczecin osłabiona przed meczem z Lechem Poznań. „Jego występ pod dużym znakiem zapytania”

Pogoń Szczecin osłabiona przed meczem z Lechem Poznań. „Jego występ pod dużym znakiem zapytania”
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daniel Trzepacz [Twitter]

Pogoń Szczecin zmierzy się z Lechem Poznań w ramach Ekstraklasy. Bardzo możliwe, że pierwsza z tych ekip przystąpi do rywalizacji osłabiona, bo z problemami zdrowotnymi boryka się Marcel Wędrychowski - donosi Daniel Trzepacz.

Nie ma wątpliwości, że wydarzeniem numer jeden w najbliższej kolejce Ekstraklasy będzie starcie na szczycie, w którym zmierzą się ze sobą drużyny Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa. Ciekawie jednak zapowiada się też rywalizacja Lecha Poznań z Pogonią Szczecin.

Drużyny te to odpowiednio trzecia i czwarta siła ligi, dlatego potencjalny triumfator może zrobić duży krok w kierunku podium.

Okazuje się, że goście mogą przystąpić do tego meczu poważnie osłabieni. Z problemami zdrowotnymi boryka się bowiem Marcel Wędrychowski, o czym poinformował na Twitterze Daniel Trzepacz.

„Marcel Wędrychowski, póki co poza treningiem z zespołem. Nie wiem, jak poważny jest jego uraz, ale gra w meczu z Lechem zapewne pod dużym znakiem zapytania” - napisał.

Na razie nie wiadomo, na kogo w razie absencji 21-latka postawi Jens Gustafsson. Kandydatem wydaje się Michał Kucharczyk.

Początek niedzielnego meczu Lecha Poznań z Pogonią Szczecin o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy