Pogoń Szczecin szykuje trzeci letni transfer. Rozchwytywane nazwisko wykluczone

Pogoń Szczecin szykuje trzeci letni transfer. Rozchwytywane nazwisko wykluczone
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daniel Trzepacz [Twitter]

Bohaterem najbliższego transferu Pogoni Szczecin nie będzie Jacek Góralski - potwierdza wcześniejsze doniesienia Adama Krokowskiego Daniel Trzepacz.

Odkąd Jacek Góralski pożegnał się z VfL Bochum, rozwiązując z nim kontrakt, media łączyły go już z Cracovią, Górnikiem Zabrze, Wisłą Kraków i Pogonią Szczecin. Zdaniem Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl formalne oferty defensywnemu pomocnikowi złożyły trzy pierwsze kluby. Ostatnia wyraziła tylko zainteresowanie.

Władze „Dumy Pomorza” są blisko ogłoszenia transferu nowego pomocnika po odejściu Mateusza Łęgowskiego do Salernitany. Już w weekend Adam Krokowski przekazał, że jej kibice czekający na pozyskanie Góralskiego mogą być rozczarowani. W poniedziałek w podobnym tonie sprawę skomentował Daniel Trzepacz.

„To nie Jacek Góralski będzie nowym zawodnikiem Pogoni na pozycję numer 8. Nie znam personaliów, trzeba jeszcze chwilę poczekać” - napisał on na Twitterze.

Wyczekujemy więc na potwierdzenie transferu. Wydaje się, że można spodziewać się go na początku tygodnia.

Do tej pory szczecinianie pozyskali w ramach letniego okna João Gamboę oraz Efthymiosa Koulourisa.

W tabeli Ekstraklasy zajmują dziewiąte miejsce z dorobkiem sześciu punktów.

***

Były piłkarz Pogoni Szczecin z przytupem rozpoczął przygodę w topowej lidze

Pogoń Szczecin finalizuje transfer pomocnika. Wiadomo już, kto do niej trafi

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy