Pogoń Szczecin z komunikatem w sprawie Kacpra Smolińskiego [OFICJALNIE]

Pogoń Szczecin z komunikatem w sprawie Kacpra Smolińskiego [OFICJALNIE] fot. Ekstraklasa TV
Źródło: Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin przedstawiła informacje o stanie zdrowia Kacpra Smolińskiego.

Pogoń wygrała w niedzielę z Wisłą Kraków 1:0 po golu Jeana Carlosa. Sam Smoliński pojawił się na boisku w 66. minucie, zmieniając Kacpra Kozłowskiego. Kilkanaście minut później sam musiał jednak zostać zmieniony z powodu kontuzji. 20-letni pomocnik opuścił murawę na noszach. Od początku można było przypuszczać, że odniesiony przez niego uraz jest poważny.

- Dziś Kacper przeszedł rezonans magnetyczny stawu kolanowego. Doszło u niego niestety do zerwania więzadła krzyżowego przedniego. W czwartek przejdzie operację rekonstrukcji w klinice Novum Ortopedia. Przerwa w grze potrwa około pół roku - powiedział doktor Bartosz Paprota.

Na ten moment wydaje się więc, że Smoliński będzie mógł wrócić na boisko pod koniec marca. Dokładny termin będzie oczywiście zależał od postępów w rehabilitacji.

Młody piłkarz zanotował w tym sezonie siedem meczów w Ekstraklasie. Zaliczył jedną asystę.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zagadkowe słowa żony Josué Zagadkowe słowa żony Josué OFICJALNIE: Nenad Bjelica odchodzi z Unionu Berlin OFICJALNIE: Nenad Bjelica odchodzi z Unionu Berlin Z FC Barcelony do Manchesteru United?! Z FC Barcelony do Manchesteru United?! Wpis Radomiaka Radom po wygranej z Legią Warszawa wywołał małe zamieszanie. Poszło o dwa słowa Wpis Radomiaka Radom po wygranej z Legią Warszawa wywołał małe zamieszanie. Poszło o dwa słowa Marcelo Bielsa powołał do reprezentacji Urugwaju amatora, który strzelił 57 bramek w 39 meczach Marcelo Bielsa powołał do reprezentacji Urugwaju amatora, który strzelił 57 bramek w 39 meczach OFICJALNIE: Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w MMA. Poznał rywala OFICJALNIE: Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w MMA. Poznał rywala FC Barcelona pewna długo wyczekiwanego transferu. Majstersztyk! FC Barcelona pewna długo wyczekiwanego transferu. Majstersztyk!