2024-07-23 08:35:56; Aktualizacja: 23 godziny temu
Polak ponownie na ustach kibiców Manchesteru United. Imponujący występ przeciwko Rangersom [WIDEO] Fot. Forest Green Rovers
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Manchester United pokonał w sparingu Rangers FC 2:0, a całą drugą połowę rozegrał Maxi Oyedele. Polak pokazał się z dobrej strony, notując asystę przy drugim trafieniu dla swojego zespołu.

Erik ten Hag stara się rozsądnie zarządzać siłami podczas letnich przygotowań. To otwiera przed zawodnikami akademii okazję do występów w pierwszym zespole, a przykład Kobbie’ego Mainoo pokazuje, że dobra postawa może zapewnić szybki awans.

Jak na razie głównymi kandydatami do wejścia na seniorski poziom są Joe Hugill oraz Maxi Oyedele.

Ten duet zapewnił „Czerwonym Diabłom” gola dającego prowadzenie 2:0 przeciwko Rangers FC.

Polak ograł jednego z rywali i podbiegł kilka metrów, by chwilę potem prostopadłym podaniem w stylu Luki Modricia obsłużyć środkowego napastnika, który huknął na bramkę, a piłka po odbiciu się od poprzeczki wpadła do siatki.

[Akcja do obejrzenia od 1:48]

Obaj gracze zostali wprowadzeni na drugą połowę, a ich współpraca wyglądała owocnie.

Defensywny pomocnik, tak jak w meczu z Rosenborgiem, imponował spokojem, a przecież mówimy o 19-latku.

Tym sposobem trzykrotny reprezentant biało-czerwonych w sekcji U-21 ponownie znalazł się na ustach kibiców.

Część z nich już teraz radzi sternikom klubu porzucenie myśli o angażu Manuela Ugarte i postawienie na duet przyjaciół, czyli Mainoo oraz Oyedele.