Polscy piłkarze ruszają z akcją „GINIEMY DLA ŻYCIA”. Organizują pokazowy mecz w CS:GO!

Polscy piłkarze ruszają z akcją „GINIEMY DLA ŻYCIA”. Organizują pokazowy mecz w CS:GO! fot. zrzutka.pl
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wojciech Pawłowski (zrzutka.pl)

Wojciech Pawłowski wraz z grupą dziewięciu polskich zawodników uruchomili zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem i liczą na zebranie dużej sumy w trakcie transmisji z pokazowego meczu w Counter-Strike: Global Offensive.

Wielu ludzi ze świata sportu włącza się w wszelakiego rodzaju akcje mające na celu wesprzeć różne organizacje w walce z koronawirusem i trzeba przyznać, że nie brakuje im pomysłów na to, aby zaangażować w swoje przedsięwzięcia większej grupy ludzi.

Pokazuje to między innymi inicjatywa Wojciecha Pawłowskiego, który wraz z takimi graczami jak Mateusz Klich, Bartosz Kapustka, Karol Linetty, Dawid Kownacki, Krystian Bielik, Łukasz Zwoliński, Jakub Piotrowski, Damian Matras i Paweł Bochniewicz będą zachęcać do zbiórki pieniędzy na ochronę zdrowia poprzez udział w pokazowym meczu w grę Counter-Strike: Global Offensive.

Polscy piłkarze zmierzą się ze sobą już 27 marca o godzinie 20:00. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na profilu Wojciecha Pawłowskiego na Facebooku oraz Mateusza Klicha i znanego komentatora e-sportowego, youtubera oraz streamera Piotra „Izaka” Skowyrskiego na Twitchu.

„Cześć. Nazywam się Wojtek Pawłowski i jestem bramkarzem Widzewa Łódź. I może jestem tylko piłkarzem, ale podobnie jak Wy wszyscy zastanawiam się, jak mógłbym pomóc w obecnej sytuacji. Niewiele właściwie potrafię, ale dwie rzeczy na pewno. Pierwsza to gra w piłkę, ale piłka tym razem do niczego nam się nie przyda. Druga to Counter Strike. Który ma tę zaletę, że można go uprawiać bez wychodzenia z domu. Dlatego zaprosiłem dziewięciu znanych polskich piłkarzy i razem przeprowadzimy pokazową rozgrywkę CS pod nazwą GINIEMY DLA ŻYCIA. W trakcie live’a będziemy licytować koszulki i promować zbiórkę pieniędzy, które następnie przekażemy jednej z organizacji zajmujących się wspieraniem polskiej ochrony zdrowia. W tak trudnych czasach jak obecne, musimy się powstrzymać od krytyki i zrobić wszystko, by ułatwić życie tysiącom lekarzy, pielęgniarek, położnych, salowych i każdego, kto dba o to, byśmy mogli umierać jedynie wirtualnie. Dołącz do nas. Wpłać dowolną kwotę i udostępnij informację o tej zbiórce wraz z hasztagiem #wedie4life. Jak mawiał klasyk: we fly together, we die together!” - czytamy w opisie akcji na stronie zrzutka.pl.

Inicjator wydarzenia liczy na zebranie przynajmniej pół miliona złotych na walkę z koronawirusem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy