Polscy sędziowie poprowadzą mecz Juventusu

Polscy sędziowie poprowadzą mecz Juventusu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania wtorkowego pojedynku Sevilli z Juventusem.

Dla arbitra z Płocka będzie to już  trzeci mecz w tym sezonie, który poprowadzi w Lidze Mistrzów. Wcześniej 34-latek był rozjemcą pojedynków Galatasaray - Atlético Madryt oraz Manchester United- CSKA Moskwa.

Marciniakowi na liniach pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. UEFA na asystentów bramkowych wyznaczyła Pawła Raczkowskiego i Tomasza Musiała, a na sędziego technicznego Radosława Siejkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy