„Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO]

„Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO] fot. Elana Toruń
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marek Buzanowski I Facebook

Marek Buzanowski, czyli „polski Messi”, poinformował o zrzuceniu 37 kilogramów.

Na początku kwietnia Buzanowski wystąpił w emitowanym na Canal+ Sport Turbokozaku. Trafił tam niedługo po tym, jak nagranie z żonglerką papierem toaletowym jego autorstwa i przewróconym telewizorem stało się hitem sieci.

Jeszcze w trakcie programu „polski Messi” przekazał otrzymany od Canal+ telewizor jednemu z domów dziecka. Później ruszył również ze zbiórką na rzecz jednej z takich placówek w Toruniu.

W maju Buzanowski pochwalił się zrzuceniem 20 kilogramów. Kilka dni temu poinformował na Facebooku, że na minusie jest już 37 kilogramów. „37 KG MNIEJ!!! MIAŁ BYC MIDAS ZAPOWIEDZIANY PRZEZE MNIE W TURBOKOZAKU TO JUZ PRAWIE JEST. Gdzie jest moj brzuch? Zostal na trasie rowerowej czy na boisku??” - napisał.

Na tym nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że Buzanowski zamierza wrócić na murawę. We wtorek był na testach w klubie, którego nazwa nie jest na razie znana. W sparingu strzelił dwa gole.

Dodajmy, że w przeszłości „polski Messi” szkolił się w Elanie Toruń, gdzie występował na poziomie juniora młodszego i juniora starszego. Następnie był jeszcze związany z Pomorzaninem Toruń. Potem przez wiele lat nie grał.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy