Pomocnik Bayeru jedną nogą w Dortmundzie

Pomocnik Bayeru jedną nogą w Dortmundzie
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: kicker

Według niemieckich mediów transfer Gonzalo Castro do Borussii Dortmund jest już przesądzony.

Piłkarz Bayeru Leverkusen przeniesie się do Dortmund dzięki klauzuli odejścia w swoim kontrakcie, która wynosi 12 milionów euro.

Castro jest jednym z najważniejszych piłkarzy "Aptekarzy", jednak Niemiec postanowił zmienić otoczenie i wzmocnić Borussię Dortmund.

27-latek ma być jednym z następców Ilkaya Gündogana. Środek pola BVB prawdopodobnie wzmocni też Johannes Geis z Mainz 05.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy