Porozumienie w sprawie Kucharczyka. Wiadomo już gdzie i za ile!

Porozumienie w sprawie Kucharczyka. Wiadomo już gdzie i za ile!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Michał Kucharczyk jest coraz bliżej odejścia z Legii.

Od kilku dni wiadomo, że Rosjanie zgłosili się po skrzydłowego i prowadzą negocjacje zarówno z przedstawicielami warszawskiego klubu, jak i z agentem piłkarza - Cezarym Kucharskim. Teraz „Przegląd Sportowy” ujawnia potencjalnego pracodawcę 25-latka. To Lokomotiw Moskwa.

Dziesiąta drużyna tamtejszej ekstraklasy zaoferowała za Polaka 1,4 miliona euro, na które mistrzowie Polski przystali. „Kuchy” przebywa aktualnie na zgrupowaniu w La Mandze, ale o postępach w rozmowach jest informowany telefonicznie. 

Jako że dziewięciokrotny reprezentant Polski nie ma pewnego miejsca w składzie, jego transfer wydaje się bardzo prawdopodobny. Tym bardziej, że Rosjanie proponują mu warunki, na jakie nie może liczyć w stolicy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy