Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na kluczowy mecz z Albanią

Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na kluczowy mecz z Albanią
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Już we wtorek w Tiranie dojdzie do meczu Albania - Polska. Nowi klienci BETFAN mogą postawić na zwycięstwo gości po efektownym kursie 25,0 w ramach specjalnej oferty dla czytelników Transfery.info.

Konto należy założyć do wtorku 12 października, godziny 20:45, zdeponować na nim minimum 60 złotych i postawić na zwycięstwo Polaków maksymalnie 10 złotych ze specjalnie na ten cel przeznaczonej oferty (SZCZEGÓŁY). Oznacza to, że w razie wygranej Polaków na konto po postawieniu 10 złotych po kursie 25,0 trafi 250 złotych minus podatek. Dla porównania - w standardowej ofercie kurs na zwycięstwo gości wynosi 2,13.

Przy zakładaniu konta trzeba wpisać kod: TRANSFERYINFO

Zarejestrujesz się TUTAJ.

Przy pierwszej wpłacie możecie skorzystać też z promocji zakładu bez ryzyka - w skrócie stawiacie 10 złotych na Polskę po kursie 25,0, a resztę przeznaczacie na dowolny kupon. Jeśli zostanie on przegrany, nastąpi zwrot całości stawki na Wasze konto do 600 złotych.

Sytuacja w grupie I kwalifikacji mundialu się nieco skomplikowała po ostatniej serii zwycięstw Albańczyków, którzy przede wszystkim dwukrotnie pokonali Węgrów. Wobec tego mecz w Tiranie urasta do miana rywalizacji o drugie miejsce w grupie - tak ważne, bo gwarantujące udział w barażach. Pierwsza lokata jest oczywiście zarezerwowana dla Anglików.

Obecnie Albania ma 15 punktów, natomiast Polska - o oczko mniej.

Przypominamy - BETFAN oferuje dla nowych klientów promocję z kursem 25,0 na zwycięstwo reprezentacji Polski. Te trzy punkty zdecydowanie przybliżyłyby nas do barażów o udział w turnieju w Katarze.

***

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy