POTWIERDZONE: Bayern Monachium idzie po transfery w styczniu. Celem wzmocnienie dwóch pozycji

POTWIERDZONE: Bayern Monachium idzie po transfery w styczniu. Celem wzmocnienie dwóch pozycji
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ZDF

Christoph Freund, dyrektor sportowy Bayernu Monachium, poinformował, że klub już teraz przygotowuje się do styczniowego okna transferowego.

Minione mercato w wykonaniu Bawarczyków było zarządzane w sposób nieco nieudolny. Co prawda ekipy z Allianz Areny sprowadziła Harry’ego Kane’a, ale gdyby nie zaangażowanie władz najwyższego szczebla, pewnie ten transfer nie doszedłby do skutku.

W końcówce okna mistrz Niemiec starał się o pozyskanie defensywnego pomocnika oraz środkowego obrońcy. Żadna z tych pozycji ostatecznie nie została wzmocniona.

Fakty są takie, że dopiero pierwszego września swoją pracę rozpoczął Christoph Freund, nowy dyrektor sportowy.

Austriak już teraz zapowiedział, że postara się naprawić błędy popełnione latem. W styczniu Bayern Monachium będzie aktywny na rynku transferowym.

– Jesteśmy w codziennym kontakcie i omawiamy wspólnie cele – wyznał.

– Dyskutujemy o styczniu, a także o tym, co możemy jeszcze poprawić i znajdziemy odpowiednie rozwiązania – dodał z przekonaniem.

Celami „Gwiazdy Południa” nadal są João Palhinha z Fulham oraz Trevoh Chalobah z Chelsea.

***

Gwiazda Bayernu Monachium ze złamanym przedramieniem. Nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy