POTWIERDZONE: Choupo-Moting może zaliczyć wielki powrót

POTWIERDZONE: Choupo-Moting może zaliczyć wielki powrót fot. PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: BeIN Sport | PlanetePSG.com

Chociaż umowa Erica Maxima Choupo-Motinga z Paris Saint-Germain dobiegła już końca, nie oznacza to, że Kameruńczyk nie ma szans na dalsze występy w koszulce paryżan. Obecnie trwają bowiem rozmowy na temat powrotu gracza.

Przed dwoma dniami 31-letni napastnik, który na Parc des Princes przybył na wyraźną prośbą Thomasa Tuchela, odniósł się do swojej przyszłości. Środkowy napastnik wcale nie wykluczył możliwości przedłużenia współpracy z francuskim klubem.

– Negocjacje trwają i w tej chwili nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Moi agenci pracują jednak nad tą sprawą, a ja mam do nich pełne zaufanie. Wszyscy wiedzą, że kocham PSG – oznajmił, dodając, że w tej chwili podtrzymuje formę treningami indywidualnymi.

W odpowiedzi na słowa kapitana reprezentacji Kamerunu, szkoleniowiec mistrza Francji wyjawił, że istotnie są spore szanse na kontynuowanie przez niego występów w Paryżu, ale wiele w tej kwestii zależy od jego nastawienia.

– Ruch należy do niego. Musi zdecydować, czy chce zostać, przyjmując oferowaną mu rolę. Jeśli tak się stanie, będę zadowolony z jego pozostania. Eric ma jednak też inne opcje, musi zatem pomyśleć i zdecydować. Ale jeśli zostanie, zaznaczam, że będzie pełnił tę samą rolę, co w zeszłym sezonie – stwierdził Niemiec.

Doświadczony zawodnik został sprowadzony w sierpniu 2018 roku po tym, jak Stoke City spadło do Championship. Od tego czasu zgromadził on 51 występów, zdobył dziewięć bramek i zanotował trzy asysty. Szczególnie pamiętne było trafienie Choupo-Motinga w starciu z Atalantą (2:1), dzięki któremu PSG uzyskało awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy