POTWIERDZONE: De Rossi może przenieść się do Argentyny

POTWIERDZONE: De Rossi może przenieść się do Argentyny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fox Sports

Daniele De Rossi może po zakończeniu obecnego sezonu zdecydować się na kontynuowanie swojej kariery poza Europą.

AS Roma poinformowała przed kilkoma dniami, że nie przedłuży wygasającej umowy ze swoich wychowankiem, a ten pomimo blisko 36 lat na karku nie zamierza przynajmniej na razie rozstawać się z boiskiem i wyraża gotowość do podjęcia nowego wyzwania.

Media z Półwyspu Apenińskiego zdążyły już zasugerować, że chęć pozyskania doświadczonego pomocnika wyrazili ponoć przedstawiciele Interu Mediolan oraz Fiorentiny. Mało prawdopodobne wydaje się jednak to, że Daniele De Rossi postanowi kontynuować swoją karierę w innym włoskim klubie.

I ten fakt zamierza wykorzystać Nicolás Burdisso. Były gracz „Giallorossich”, a obecnie dyrektor sportowy Boca Juniors przyznał otwarcie, że prowadzi rozmowy z piłkarzem na temat jego możliwej przeprowadzki do Buenos Aires.

- Myślę, że Daniele może związać z nami swoją przyszłość. On jest moim wielkim przyjacielem, ale tej chwili w jego przyjściu tutaj jest więcej nadziei niż rzeczywistości. Regularnie z nim rozmawiam i dla takich zawodników jak on drzwi do nas zawsze są otwarte. Oczywiście nie zamierzam wywierać na nim zbyt dużej presji, bo wiem, że będzie mu bardzo trudno pożegnać się z Romą - powiedział Argentyńczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy